Policjanci z Ząbek zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków, fot: Policja

Ząbkowscy policjanci zatrzymali 33-letniego Wiktora K., u którego w mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli narkotyki o wartości 150 tysięcy złotych. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Usłyszy także zarzut wprowadzania ich do obrotu. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ząbek  podczas służby ustalili, że 33-letni Wiktor K. może posiadać narkotyki. Przeszukali jego mieszkanie. Tam znaleźli  ponad 2 kilogramy narkotyków – kokainę, haszysz, mefedron i amfetaminę. Większość z nich była ukryta w kanapie. Mundurowi podczas przeszukania zabezpieczyli także woreczki strunowe, trzy telefony komórkowe i młynek, który najprawdopodobniej służył do mielenia narkotyków, 4 wagi elektroniczne, z których trzy były spakowane do walizki. Ponadto  zabezpieczono prawie 11 tysięcy złotych.

Policjanci z Ząbek zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków, fot: Policja

Zatrzymany usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz  wprowadzenia ich do obrotu.

Sąd uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące.

Reklama

Mężczyzna był już karany za przestępstwa narkotykowe oraz za jazdę pod ich wpływem. Za przestępstwo, którego się dopuścił może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie

 

Komentarze