Poszukiwana zaginiona 12-letnia Nikola Korzeniewska

Poszukiwana zaginiona 12-letnia Nikola Korzeniewska, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu poszukują zaginionej 12-letniej Nikoli Korzeniewskiej, która ostatni raz była widziana w dniu 05 sierpnia 2020r w miejscu zamieszkania, z którego wyszła i do chwili obecnej nie powróciła, oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

NIKOLA KORZENIEWSKA lat 12 ur. 07.01.2008 r. c. Roberta
zamieszkała Jasienica ul. Cmentarna

W nocy z 05 na 06 sierpnia 2020 wyszła z domu tylnym wyjściem z zamiarem ucieczki z domu i udała się w nieznanym kierunku. Zaginiona ma 175cm wzrostu, krępej budowy ciała, włosy długie, jasny blond z odcieniem rudym, lewa strona głowy wygolona, ubrana w bluzę kol czarnego z wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej, czarne leginsy-rybaczki za kolana, buty sportowe typu adidas posiadała plecak marki STREET koloru fioletowo-różowy w czarne grochy, legitymację szkolną BDB, saszetkę „nerkę” kol czarnego. Nie ma telefonu przy sobie. Zdolna do samodzielnej egzystencji, w przeszłości podróżowała już autostopem. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Tłusczu tel. (29) 757 30 07 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem telefonu alarmowego 112 lub poczty elektronicznej: arkadiusz.dudzinski@ksp.policja.gov.pl