Poszukiwana zaginiona mieszkanka Kobyłki – Janina Mulik

Poszukiwana zaginiona mieszkanka Kobyłki - Janina Mulik, fot: OSP Kobyłka

Ostatni raz była widziana w piątek 28 czerwca około godziny 14:30 na ulicy Orszagha w Kobyłce, zarejestrował to monitoring jednej z posesji, kierowała się w stronę PKP Kobyłka ul. Jana Pawła II.

PROSIMY WŁAŚCICIELI POSESJI W CIĄGU ULICY JANA PAWŁA I OKOLICZNE W OBRĘBIE PKP KOBYŁKA, POSIADAJĄCYCH MONITORING ZEWNĘTRZNY O SPRAWDZENIE CZY NIE ZOSTAŁA ZAREJESTROWANA ZAGINIONA.

Reklama

Kobieta nie ma przy sobie nic poza odzieżą, sukienka niebieska w białe kropki, szary żakiet, białe skarpetki i klapki. Osoby które widziały poszukiwaną proszone są o kontakt z komisariatem policji w Kobyłce.

Reklama

– Od soboty 29.06.2019 prowadzone były poszukiwania Janiny Mulik. W poszukiwaniach brało udział łącznie ponad 80 osób w tym jednostki OSP, Kobyłka, Zielonka, Wołomin, Policja, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12, Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza z Marek wraz z dwoma psami, Sekcja Poszukiwawczo Ratownicza OSP Jabłonna z trzema psami oraz ochotnicy mieszkańcy miasta Kobyłka. Pomimo wielogodzinnych poszukiwań nadal nie udało się odnaleźć zaginionej – informują strażacy z OSP Kobyłka.

Poszukiwana zaginiona mieszkanka Kobyłki – Janina Mulik, fot: OSP Kobyłka