Poszukiwany listem gończym Grzegorz Kaczmarski ps. Małpa

Poszukiwany listem gończym Grzegorz Kaczmarski ps. Małpa, fot: policja.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, poszukują 51 – letniego Grzegorza Kaczmarskiego ps. „Małpa”. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego Wydanego przez Prokuraturę Okręgową Warszawa – Praga w związku z popełnionym przestępstwem.

Grzegorz KACZMARSKI lat 51
zameldowany w Wołominie
pseudonim: „Małpa”

Rysopis: sylwetka otyła, wzrost: 165-178cm, oczy jasne – niebieskie, szeroko rozstawione, włosy bardzo krótkie, ciemny blond, uczesanie na jeża, nos garbaty, duży, uszy małe, przylegające, podbródek z wyraźną bruzdą, znak szczególny tatuaż na prawym ramieniu.

Osoba poszukiwana na podstawie listu gończego z dn. 20.12.2018r. wydanego przez Prokuraturę Okręgową Warszawa-Praga w Warszawie. Kwalifikacja prawna czynu to art. 56 § 1 i 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w zw. z art.65 § 1 k.k. i inne, poszukiwanemu zarzucono, że wielokrotnie brał udział w obrocie środkami odurzającymi.

Dla funkcjonariuszy ważny jest każdy sygnał, dotyczący obecnego miejsca pobytu i miejsca ukrywania się ściganego mężczyzny.

Funkcjonariusze dyżurują całodobowo pod numerami telefonów: 22 776 20 21 – dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Można też dzwonić na numery alarmowe Policji – 112 i 997 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KPP Wołomin 22 60 47 283, można także pisać na adres:  komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl

Policjanci ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 kodeksu karnego).

Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280§2 kodeksu postępowania karnego).

źródło: policja.pl