Relacja z 3 kolejki Nocnej Ligi Halowej

Bez Grzegorza Trzonkowskiego Vitasport miał problemy z Piorunem, fot: Nocna Liga Halowa

Z przytupem w Nowy Rok weszli zawodnicy Nocnej Ligi Halowej. Widać, że duża część z nich z powodu trzytygodniowej przerwy była głodna gry i to przełożyło się na wiele świetnych meczów rozegranych w poprzednim tygodniu.

Nie brakowało sensacji, były też spektakularne powroty a jedno spotkanie o mało nie zakończyło się bezbramkowym remisem! A kto lideruje poszczególnym poziomom rozgrywkowym?

W czwartej lidze kompletem punktów dysponują Wściekłe Orły, Lambada i Vitasport. W trzeciej lidze najlepiej idzie Marcovie oraz Na Fantazji, a tuż za ich plecami plasuje się Cernio.pl. Na drugim poziomie niespodziewanej wpadki doznało Progresso, z czego skrzętnie skorzystali AGD Marking oraz Dar-Mar, natomiast w pierwszej lidze wszystko idzie po myśli złotych i srebrnych medalistów poprzedniego sezonu, czyli Starej Gwardii i Ostropolu. Do końca sezonu zostało jednak sporo czasu i przetasowania są wręcz obowiązkowe, bo wiadomo że każda ekipa będzie przechodziła mniejszy lub większy kryzys. Kluczem będzie jego szybkie przezwyciężenie.

Warto dodać, że organizatorzy od poprzedniej kolejki, gdy tylko padnie gol na zielonkowskim parkiecie, od razu uzupełniają wynik na stronie.

Dzięki temu można przeżywać jeszcze większe emocje związane z rozgrywkami. Szczegóły na www.nocnaligahalowa.pl