Poszukiwany listem gończym Vyacheslaw Banas

Policja, fot: fotolia.com

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach poszukują Jarosława Vyacheslava Banas.

Mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskiem celem odbycia kary 50 dni pozbawienia wolności, oraz ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Żoliborz.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z KP Ząbki w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30 lub pod numerem tel. 47 72 47 821.

Vyacheslav BANAS s. Vyacheslav i Niwa
ur. 06 sierpnia 1984r
ostatnio zamieszkały Ząbki ul. I Brygady 21

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskiem celem odbycia kary 50 dni pozbawienia wolności, oraz ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Żoliborz.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt pod numerem telefonu 47 72 47 821, 47 72 47 822, telefonem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).