Poszukiwany zaginiony Anatolij Bilchenko

Poszukiwany zaginiony Anatolij Bilchenko, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach poszukują zaginionego 39-letniego obywatela Ukrainy Anatolija Bilchenko, który ostatni raz kontaktował się za pośrednictwem sieci Internet z żoną zamieszkałą na terenie Ukrainy w dniu 16 grudnia 2019r. Pracował jako budowlaniec, mieszkał na terenie baraków pracowniczych w Markach. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Anatoli Bilchenko s. Anatalu
ur. 06 maja 1981r na terenie Ukrainy

Rysopis : wiek z wyglądu 35-40 lato, wzrost 180 cm, budowa ciała średnia, włosy krótkie koloru brązowego, na przedramieniu tatuaż w postaci piramidy z zegarem, ubrany był w kurtkę koloru niebieskiego oraz sportowe buty.

Zaginiony ostatni raz kontaktował się z żoną zamieszkałą na terenie Ukrainy za pośrednictwem sieci Internet w dniu 16 grudnia 2019r informując ją, że ma dzień wolny od pracy i miał udać się z Marek, gdzie mieszkał w baraku pracowniczym do Warszawy. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu ani z rodziną ani z współpracownikami oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Markach tel. (22) 781 23 20 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl