Piłka nożna, fot: fotolia.com

Zwycięstwem 4:0 zakończył się wyjazdowy mecz Ząbkovii rozegrany w ramach grupy warszawskiej IV ligi na Mazowszu, w którym jej rywalem była drużyna Okęcia Warszawa.

Bramki dla Ząbkovii strzelili kolejno Konrad Budek, Tomasz Sieński, Patryk Zych oraz Damian Świerblewski. Dwadzieścia pięć punktów zgromadzonych w dotychczas rozegranych dziesięciu kolejkach, przy bilansie bramkowym 35:9 dało drużynie, po ponad miesiącu przerwy, ponowny awans na pozycję lidera, kosztem Victorii Sulejówek, która w wyjazdowym meczu z AP Marcovią Marki zdołała wywalczyć tylko remis 1:1 i traci do Ząbkovii dwa punkty.

Na miejsca trzy i cztery, z sześciopunktową stratą do lidera powróciły, po tygodniu przerwy, drużyny MKS Piaseczno, które przed własną publicznością pokonało 2:1 Drukarza Warszawa, mimo że do przerwy przegrywał 0:1 oraz Escola Varsovia, która wysoko, bo aż 6:0 wygrała z Józefovią Józefów.

Pełna relacja z meczu Ząbkovia Ząbki: LINK.