Przejażdżka nad Jezioro Zegrzyńskie zakończona zarzutami

2494
Komenda Stołeczna Policji, fot: fotolia.com

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podejrzani już usłyszeli zarzuty, przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze.

Była godz. 2.00 w nocy z piątku na sobotę, kiedy policjanci z Serocka w Zegrzu na ul. Groszkowskiego  zatrzymali do kontroli drogowej opla. W samochodzie podróżowało trzech młodych mężczyzn- mieszkańców powiatu grodziskiego. Osoby te na widok policjantów zaczęły się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze mieli przeczucie, że mężczyźni mogą coś ukrywać. W trakcie szczegółowej kontroli przy Jakubie K. i Pawle G. ujawnili susz roślinny, a przy Przemysławie S. cztery tabletki narkotyku o nazwie ecstasy.

19-letni Przemysław S., 20-letni Jakub K. oraz 21-letni Paweł G. zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych celach. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali seroccy śledczy. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do winy i dobrowolnie podali karze. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie

Komentarze