Pszczółki wracają w jesiennej promocji Galerii Wołomin

Pszczółki wracają w jesiennej promocji Galerii Wołomin

Czy wszyscy klienci Galerii Wołomin wiedzą już „co w ulu bzyczy”? Nadchodzi kolejna okazja, by to sprawdzić! Tym razem pszczółki zachęcają do udziału w urodzinowej loterii – do wygrania wesołe magnesy z bohaterami pszczółkowej kampanii oraz ponad 170 atrakcyjnych nagród!

Na początku października minie 5 lat od dnia, gdy Galeria Wołomin otworzyła swoje drzwi dla Klientów. To znakomita okazja do świętowania! Dlatego już przez cały wrzesień w Galerii będzie gwarno jak w ulu, a to za sprawą urodzinowej, pszczółkowej zabawy! W dniach od 1 września do 6 października za zrealizowane zakupy klienci galerii będą mogli wylosować magnesy przedstawiające – powiększoną o nowych bohaterów – pszczelą rodzinę znaną z tegorocznych akcji specjalnych. Do zebrania będzie zestaw 11 unikatowych wzorów, a dla szczęśliwców, którzy wylosują Królową Karolinkę, przygotowano także atrakcyjne nagrody, m.in. telewizory, tablety, laptop, smartfony, perfumy, zabawki, karty na zakupy w Carrefour, odkurzacz samojezdny, mikser planetarny i inne sprzęty RTV i AGD – łącznie aż 53 nagrody rzeczowe oraz 120 maskotek-pszczółek, a to dopiero początek urodzinowych promocji!

Zakupy w Galerii Wołomin to szansa na nagrodę!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w dniach od 1 września do 6 października zrobić zakupy za min. 30 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym biorącym udział w programie. Kwota powinna znajdować się na jednym paragonie. Magnes można wylosować przy kasach lub w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się na placu w pobliżu sklepu RTV Euro AGD. Warto od razu sprawdzić, czy wylosowany wzór to Królowa Karolinka, która upoważnia do zdobycia nagrody. Zwycięskie magnesy z napisem „Gratuluję! To Twoja nagroda” należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Loterii do ostatniego dnia trwania promocji. Rozdanie nagród odbędzie się w sobotę, 9 października 2021 roku w godzinach 14:00 – 18:00. Regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii Galerii Wołomin oraz na stronie www.cowulubzyczy.pl. Punkt czynny jest codziennie w godzinach otwarcia Galerii, tj. od 09.00 do 21.00, z wyłączeniem niedziel.

Pszczółki wracają w jesiennej promocji Galerii Wołomin

O obiekcie:

Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.