Puchar Polski w kickboxingu za tydzień w Kobyłce

W dniach 22-24 września w Kobyłce zostaną rozegrane zawody Pucharu Polski w kickboxingu w formule low kick. Dziś odbyła się konferencja prasowa na której poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Organizatorami Pucharu Polski w kickboxingu są MKS Wicher Kobyłka, Miasto Kobyłka oraz Polski Związek Kickboxingu, dlatego na dzisiejszej konferencji prasowej pojawili się najważniejsi przedstawiciele tych instytucji: prezes Wichru Artur Rola, Burmistrz Kobyłki Robert Roguski oraz prezes PZKB Piotr Siegoczyński.

Puchar Polski w kickboxingu w Kobyłce, fot: WWL24

Zawody zostaną rozegrane w dniach 22-24 września, będą to jednocześnie eliminacje do kadry narodowej na listopadowe mistrzostwa świata w Budapeszcie. Najlepsi zawodnicy wyłonieni w trzydniowym turnieju zawalczą o Puchary Polski w kilku kategoriach wagowych podczas finałowej gali, która rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. W walce wieczoru zobaczymy wychowanka MKS Wicher Kobyłka, wielokrotnego Mistrza Polski i zdobywcę Pucharu Europy, Patryka Kuryłka, który zmierzy się z zawodnikiem KS Otwock Mateuszem Pietruchą o pas zawodowego Mistrza Polski w formule K-1 w kat. -57 kg.

Mateusz Pietrucha (z lewej) i Patryk Kuryłek, fot: WWL24

Bezpłatne wejściówki można odbierać w Urzędzie Miasta w Kobyłce oraz podczas zajęć sekcji kickbokserskiej trenera Grzegorza Engela w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce przy ulicy Załuskiego 57.

www.engelteam.pl

Puchar Polski w kickboxingu w Kobyłce, fot: WWL24