Radzymin – Spektakl muzyczny „W dobrym tonie z Zulą Pogorzelską”

W dobrym tonie z Zulą Pogorzelską - Makabunda i Katarzyna Pakosińska

9 lutego w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie wystąpią Katarzyna Pakosińska i zespół Makabunda. Spektakl przeniesie widzów w przepiękny świat dwudziestolecia międzywojennego. 

Jedna z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorek kabaretowych i znakomita

wokalistka Katarzyna Pakosińska, wcieli się w postać- symbol dwudziestolecia międzywojennego – fantastyczną Zulę Pogorzelską i z towarzyszeniem zespołu Makabunda przywoła ducha tamtych czasów.

Pojawią się najbardziej rozpoznawalne szlagiery, takie jak m.in.: ”Spotkajmy się na Nowym Świecie”, ”Bubliczki”, ”Więcej gazu” czy ”Ja nie mam co na siebie włożyć” w nowych, barwnych aranżacjach. Piosenki uzupełnione będą specjalnie przygotowanymi układami tanecznymi i scenkami aktorskimi w wykonaniu wrocławskich tancerzy. Ponadto, pojawią się fragmenty filmu „Romeo i Julcia” z udziałem m.in. Zuli Pogorzelskiej i Bodo, które będą zapowiadały kolejne utwory.

Całość dopełnią specjalnie przygotowane animacje i wizualizacje, które w spójny sposób będą nawiązywać do treści piosenek. Spektakl w barwny, lekki i dowcipny sposób przybliży postać Zuli Pogorzelskiej jak również obyczaje, kulturę i styl dwudziestolecia międzywojennego.

W dobrym tonie z Zulą Pogorzelską – Makabunda i Katarzyna Pakosińska

9 lutego (piątek) godz. 19.00
Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
Bilety: 48 zł (posiadacze RKM: 40 zł)
Rezerwacja/przedsprzedaż: salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl lub tel. 227865024 wew. 22.
Sprzedaż biletów on-line