Rekiny z SameJudo na IX Memoriale im. Jigoro Kano w Poznaniu, fot: SameJudo

W niedzielę 29 października zawodnicy UKS „SameJudo” brali udział w IX Memoriale im. Jigoro Kano w Poznaniu. Była to doskonała okazja by sprawdzić się z kolegami i koleżankami z innych regionów Polski.

Kolejne bardzo dobre zawody, coraz lepsze walki. Cieszą bardzo dobre walki Lilki Lipińskiej, która 5 razy wygrywała w swojej kategorii wagowej. Kolejne złote medale do swojej kolekcji dołożyli Bartek i Szymon, którzy tego dnia byli rewelacyjnie dysponowani. Złoci medaliści Kacperek i Jasiek wygrywali swoje kategorie wagowe będąc młodszym rocznikiem- za co na pewno należą się brawa. Tego dnia największą pozytywną niespodziankę sprawił Franio Lipiński, który w końcu „odpalił ” i pokazał świetne i skuteczne judo!

Bardzo mało do zwycięstwa zabrakło Ani Gontarz oraz Patrykowi Kanclerz. W finale kategorii znalazł się również Marcin Gontarz, który doznał poważnej kontuzji i nie mógł dokończyć walki. Po kilku wygranych walkach i jednej porażce na podium znaleźli się Mateusz Waćko, Fornal Julian oraz Kuba Czermanowicz. Cieszą 4 wygrane walki Kuby i w końcu wejście na pudło. Rekinowa reprezentacja wystawiła na ten turniej 20 osobową drużynę.

Wyniki zawodów:
1 miejsce – Lipińska Liliana
1 miejsce – Pydzik Kacper
1 miejsce – Lipiński Franciszek
1 miejsce – Kowalczyk Szymon
1 miejsce – Dobrowolski Bartek
1 miejsce – Klukowski Jan
2 miejsce – Gontarz Marcin
2 miejsce – Gontarz Ania
2 miejsce – Kanclerz Patryk
3 miejsce – Waćko Mateusz
3 miejsce – Czermanowicz Kuba
3 miejsce – Fornal Julian
5 miejsca – Pieńkosz Maks, Żurawek Kuba, Brzozowski Julian, Sikorski Antek

źródło: SameJudo

Komentarze