Relacja z 11 kolejki Futboligi

Tydzień temu informowaliśmy o remisie Incognito z Offside, a w ostatnią niedzielę zespół z Marek dokonał jeszcze większej rzeczy – pokonał 2:0 Dar-Mar.

Podopieczni Mariusza Kwiatkowskiego po raz drugi w sezonie odprawili z kwitkiem ekipę z Kobyłki a sześć punktów jakie zainkasowali w tych dwóch spotkaniach to więcej niż połowa ich całosezonowego dorobku. Po tej porażce Dar-Mar musi się mieć mocno na baczności, bo jeśli za chwilę znowu powinie mu się noga, to może się okazać, że nie wytrzyma tempa narzuconego przez In-Plus i o mistrzowskim tytule znów będzie musiał zapomnieć.

Z innych ciekawych wyników w pierwszej lidze Marcova rozgromiła aż 7:1 Tiger United, Al-Mar pokonał 5:1 FC Hash, z kolei Offside podniósł się po ostatniej wpadce ze wspomnianym Incognito i bez problemów ograł Fil-Pol (5:0). Aż jedenaście goli padło w rywalizacji In-Plusu z Nauką Jazdy u Sławka, ale „problem” w tym, że wszystkie zainkasowali ci pierwsi. Nauka Jazdy ma jak na razie dość bolesny początek w Futbolidze i musi się z tego letargu jak najszybciej otrząsnąć.

Mecz In-Plus – Nauka Jazdy u Sławka, fot: Linda Gajewska

W drugiej lidze chyba żaden wynik nie zaskoczył tak, jak ten o którym napisaliśmy na początku. Zwycięstwa odnosiły głównie drużyny wyżej notowane czyli Retro, Amatorzy, Drzewce, Sokoły oraz Al-Maj. Co prawda nie wszystkie zespoły z tej piątki triumfowały w sposób przekonujący, ale w tabeli nie ma to żadnego znaczenia – tutaj liczą się przecież punkty.

A wszystkich fanów piłki nożnej zachęcamy do sprawdzenia się w kolejnym odcinku piłkarskiego quizu, jaki nagrała Futboliga TV. Wystąpił w nim Paweł Żochowski, któremu poprawnie udało się odpowiedzieć na 10 pytań. A ile punktów zdobyliby czytelnicy WWL24?