Relacja z 2.kolejki Strefy 6!

Tygłysy - Joga Bonito, fot: Sportowe WWL

Wiele zespołów z ligi w Woli Rasztowskiej miało nadzieję, że przed Świętami Wielkanocnymi zapewni sobie dobry humor. Ale żeby tak się stało, trzeba było wygrać swoje niedzielne spotkanie.

Ta sztuka nie mogła się oczywiście udać wszystkim. W 1.lidze na wysokości zadania stanęły PrefBud oraz Al-Mar. Na ten moment to jedyne zespoły w najwyższej klasie rozgrywkowej, które mają na swoim koncie komplet punktów. PrefBud w weekend nie dał szans Al-Maj Car Marki, z kolei Al-Mar udowodnił swoją wyższość nad Black Dragons, co może stanowić ważny wynik dla końcowego układu tabeli. Od ścisłej czołówki odłączyły się AutoSzyby – drużyna Kamila Wiśniewskiego niespodziewanie straciła punkty z niesamowicie zdeterminowaną Szewnicą. Pogrom zanotował natomiast Magnatt. Zespół z Wołomina okazał się bezlitosny dla Lemy Logistic i zbił zespół z Radzymina aż 13:2!

Magnatt – Lema Logistic, w akcji Maciej Sadocha. fot: Sportowe WWL

W 2.lidze również mamy dwa zespoły na czele stawki. Od peletonu odłączyły się Bad Boys Ostrówek i Oknotech Radzymin. Źli Chłopcy w spotkaniu z godziny 9:00 wypunktowali Wolę Rasztowską, natomiast Oknotech miał dużo trudniejsze zadanie, bo chociaż prowadził z Show Teamem 4:0, to wygrał różnicą zaledwie jednego gola. Dużo nauki w kontekście gry po sześciu wciąż czeka Old Stars Team. Zespół Arura Guza i Marcina Gryza tym razem stracił aż czternaście goli z Retro Squad, co nawet przy sześciu zdobytych nie mogło dać satysfakcji z rozegranego spotkania. Na zwycięską ścieżkę weszły za to Tygłysy. Obóz Kamila Portachy co prawda długo dobierał się do skóry Jodze Bonito, ale ostatecznie wygrał aż 8:1.

Organizatorzy rozgrywek po raz drugi z rzędu przeprowadzili też transmisję na żywo (z komentarzem) ze WSZYSTKICH spotkań które były zaplanowane. Retransmisję można obejrzeć poniżej (zapraszamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

Z racji Świąt Wielkanocnych najbliższa kolejka została zaplanowana na 27 marca. Terminarz zostanie podanie wkrótce, a pojawi się na oficjalnej stronie rozgrywek – www.strefa6.pl

Old Stars Team – Retro Squad, o piłkę walczą Dariusz Rosłon i Marcin Żywiec. fot: Sportowe WWL