Relacja z 5.kolejki Strefy 6!

Al-Mar Wolomin - Al-Maj Car Marki, fot: Sportowe WWL

Nie będzie zaskoczenia w 1.lidze Strefy 6. Mistrzem tych rozgrywek już na pewno zostanie PrefBud Tulewo albo Al-Mar Wołomin. Ale najważniejsze wydarzenie weekendu, to i tak fenomenalna bramka Bartka Bajkowskiego.

Stało się to, co było do przewidzenia. W rozgrywkach w Woli Rasztowskiej o złote medale w najwyższej klasie rozgrywkowej powalczą dwa zespoły. Teoretycznie mógł do tego wyścigu włączyć się team Kamila Wiśniewskiego, czyli AutoSzyby. Ta ekipa przegrała jednak wyraźnie z PrefBudem, ale na pocieszenie pozostała jej fantastyczna bramka, którą zdobył Bartek Bajkowski. Ten gol zaszokował wszystkich, bo dystans był ogromny a piłka poszybowała z niesamowitą prędkością. Video z tego trafienia można obejrzeć poniżej. W pozostałych spotkaniach 1.ligi Al-Mar Wołomin nie miał większych kłopotów z Al-Maj Car Marki, RDK Szewnica w bardzo dobrym stylu pokonała Magnatt, z kolei w starciu z dołu tabeli Black Dragons Team rozgromił Lemę Logistic 10:2

A w pewnym momencie wydawało się, że również tylko dwie ekipy między sobą podzielą złote i srebrne medale 2.ligi. Weto w tym temacie postawił jednak Show Team. Drużyna Przemka Matusiaka pokonała Bad Boys Ostrówek, co spowodowało, że ten zespół również będzie się liczył w walce o najwyższe cele. Liderem tabeli pozostał z kolei OknoTech Radzymin, który po trudnym spotkaniu uporał się z Joga Bonito. Brak wielu podstawowych gracz w drużynie Woli Rasztowskiej wykorzystało natomiast Retro, wygrywając 7:5. W ostatnim meczu 2.ligi Tygłysy udowodniły swoją wyższość nad Old Stars Team. Ale mimo kolejnej porażki należy pochwalić ekipę z Kobyłki za charakter i walkę do samego końca.

Tygłysy – Old Stars Team, fot: Sportowe WWL

Tradycyjnie już wszystkie mecze jakie zostały rozegrane, były transmitowane na kanale YT Strefy 6 – jak zwykle z komentarzem. Nowością są powtórki po bramkach, dzięki czemu nie trzeba już cofać transmisji, by zobaczyć konkretnego gola. Retransmisję można obejrzeć pod poniższym linkiem (zapraszamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

A już w niedzielę kolejka numer 6. Pełny terminarz na niedzielę 22 maja (podobnie jak wiele innych informacji związanych z rozgrywkami) można znaleźć w oficjalnym serwisie zmagań – www.strefa6.pl