Relacja z 8 kolejki Nocnej Ligi Halowej

mecz z udziałem Starej Gwardii został przedwcześnie zakończony ,fot: Nocna Liga Halowa

Czegoś takiego jeszcze w Nocnej Lidze nie grali – w hicie 8 kolejki pierwszej ligi, gdzie na przeciwko siebie stanęły drużyny Starej Gwardii i Ostropolu, mecz zakończył się już po… 13 minutach.

Aż czterech zawodników obrońców tytułu zostało ukaranych czerwonymi kartkami i sędzia został zmuszony przyznać walkowera ekipie ze Stanisławowa. Nikt takiego scenariusza nie mógł przewidzieć, a on oznacza on, iż Stara Gwardia nie wywalczy drugiego z rzędu mistrzostwa, z kolei o włos od złotych medal jest marecki In-Plus.

Wiemy z kolei na pewno kto wygra rywalizację w 3 lidze NLH – to Marcova, która dysponuje w tym momencie na tyle dużą przewagą nad kolejnymi ekipami, że w ostatniej kolejce może sobie nawet pozwolić na wysoką porażkę z Na Fantazji, a pozostanie to bez wpływu na zajmowane przez niej miejsc. W czwartej lidze o prym powalczą Wściekłe Orły z Vitasportem, a w drugiej możliwych opcji jest bardzo dużo, aczkolwiek wydaje się, że awans do elity zdobędą Dar-Mar oraz Łabędzie.

W tym tygodniu rozgrywana jest już ostatnia seria dwunastej edycji. Ceremonia oficjalnego zakończenia przypadnie najprawdopodobniej na 21 marca, gdzie przy okazji zostanie rozegrany wielki finał Pucharu Ligi.