Relacja z V turnieju NLH CUP

Zwycięzcy V NLH CUP, NKS Białobrzegi, fot: NLH

44 zespoły wzięły udział w piątej edycji NLH CUP. Do Zielonki przyjechały drużyny z całej Polski, które chciały udowodnić sobie i innym, że ich poziom gry w futsal to najwyższa półka.

Ta misja udała się ostatecznie przedstawicielom NKS Białobrzegi, którzy w turniej Nocnej Ligi zagrali po raz pierwszy i od razu sięgnęli po najcenniejszy kruszec. Drugie miejsce przypadło wołomińskiemu Gold-Dentowi, trzecie 600 Kilo, a na czwartej lokacie skończyli gracze mareckiego In-Plusu.

Warto dodać, że poziom piłkarski był naprawdę bardzo wysoki. Nie brakowało byłych graczy z Ekstraklasy, jak również takich, którzy mają na swoim koncie kilka występów w reprezentacji Polski. To pokazuje, że NLH CUP zatacza coraz szersze kręgi i uczestnictwo w tych zmaganiach to nie tylko szansa na zweryfikowanie swoich umiejętności, ale też na zdobycie cennego doświadczenia.

Dodajmy, że miano najlepszego zawodnika tych dwudniowych zmagań przypadło Maciejowi Lamentowi z Gold-Dentu. Króla strzelców wystrzelał sobie Paweł Tomczyk z 600 Kilo, z kolei najlepszym bramkarzem wybrano Rafała Brzezika z NKS Białobrzegi.

Szósta edycja turnieju dopiero za rok, ale już w poniedziałek startuje Nocna Liga Halowa. Czy tytuł obroni Ostropol? Który z beniaminków zaprezentuje się najlepiej? Z każdym tygodniem będziemy poznawali coraz więcej odpowiedzi, a chcąc być na bieżąco z tymi rozgrywkami, warto odwiedzać stronę www.nocnaligahalowa.pl Z każdym dniem będzie się tam działo coraz więcej.