Relacje z 7 kolejki Ligi Bobra

Piłka nożna, fot. fotolia

Przedstawiamy relację z 7 kolejki Ligi Bobra, która odbyła się w podczas weekendu.

2 liga: BadBoys Ostrówek – Fc Ultimatum Wyszków

W pierwszym spotkaniu zagrały przeciwko sobie drużyny aspirujące do awansu, czyli BadBoys Ostrówek oraz Fc Ultimatum Wyszków. Spotkanie przebiegało tak jakby zawodnicy z Ostrówka sobie tego życzyli. Szybko wyszli na prowadzenie i kontrolowali spotkanie strzelając do przerwy dwie kolejne bramki. W drugiej części spotkania sytuacja na boisku wyglądała podobnie, defensywa Ostrówka spisywała się tego dnia dobrze uniemożliwiając przeciwnikowi strzelenie bramki. Mecz zakończył się rezultatem 6:0 dla BadBoys.

Relacje z 7 kolejki Ligi Bobra

1 liga: PrefBud Tulewo – RDK Szewnica

Pierwszy mecz I ligi zaczęliśmy od niezwykle zaciętego pojedynku w wykonaniu ekip PrefBud Tulewo oraz RKS Równe. Chwilę po rozpoczęciu spotkania na prowadzenie mogła wyjść ekipa Tulewa, jednak piłka po groźnym strzale, odbiła się od poprzeczki. Prowadzenie jako pierwsza objęła jednak drużyna z Szewnicy, za sprawą mocnego uderzenia z rzutu wolnego Arka Michalika. Niedługo potem mogliśmy mieć już 2-0, jednak piłka po strzałach zawodników RDK dwukrotnie trafiała w słupek. Bramkę wyrównującą dla Tulewa w 14 minucie ustrzelił Przemysław Wojtkowski. Mecz rozkręcił się na dobre, a RDK swoją waleczną postawą sprawiło, że zawodnicy coraz częściej sprawiali zagrożenie pod bramką Tulewa, co zaowocowało kolejnym trafieniem Arka Michalika, a następnie piłkę rzuconą z autu, do bramki dobił Kamil Brewczuk i w rezultacie oglądaliśmy wynik 3-1 do przerwy. Zaraz po zmianie połów, Tulewo zdobyło bramkę kontaktową za sprawą Krzysztofa Zabrzeckiego, kończącego akcję sam na sam z bramkarzem. W 35 minucie meczu zmarnowany karny, egzekwowany przez Adama Michalika, zemścił się szybką utratą bramki przez drużynę RDK i mieliśmy wynik 3-3. Jednak największe emocje w tym meczu były dopiero przed nami. Po faulu na zawodniku RDK w polu karnym sędzia ponownie podyktował rzut karny, jednak tym razem Adam Michalik nie pomylił się i pewnym strzałem wyprowadził ekipę Szewnicy na prowadzenie. W samej końcówce meczu, kiedy wydawało się już że RDK sprawi w tym meczu nie lada niespodziankę i dowiezie korzystny wynik do końca, charakter pokazali zawodnicy Tulewa. Strzelając dwie szybkie bramki odmienili przebieg spotkania i to oni znaleźli się na prowadzeniu. Zawodnicy Szewnicy do końca meczu szukali wyrównania wydobywając z siebie resztki sił, jednak nie zdołali ponownie trafić do siatki. Mecz zakończył się wynikiem 5-4 dla Tulewa, jednakże obie drużyny zasługują na pochwałę za waleczność i serce które zostawili na boisku w tym meczu.

Relacje z 7 kolejki Ligi Bobra

Ekstraklasa: Team Hangover – T&D Prawko

Drugie i zarazem ostatnie tego dnia spotkanie Ekstraklasy Ligi Bobra rozgrywały przeciwko sobie drużyny walczące o 4 miejsce na koniec sezonu, czyli Team Hangover oraz T&D Prawko. Jak przystało na mecz o utrzymanie w Ekstraklasie obydwa zespoły od początku spotkania grały z dużym zaangażowaniem i ambicją, co doskonale pokazywało o jaką stawkę rozgrywany był ten mecz. W pierwszej części skuteczniejsza okazała się drużyna Team Hangover i do przerwy prowadzili rezultatem 4:1. W drugiej odsłonie spotkania Team Hangover nadal grał ofensywnie i podwyższał swoje prowadzenie w tym meczu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Team Hangover wynikiem 8:2.

Relacje z 7 kolejki Ligi Bobra