Rusza 3 edycja Futboligi

1426
Piłka nożna, fot. Pixabay

Na najbliższą niedzielę planowany jest start trzeciej edycji piłkarskich ósemek w Zielonce. Futboliga może się pochwalić, że w najnowszym sezonie zagra aż 20 zespołów, czyli o dwie więcej niż rok temu.

To na pewno duży sukces tych zmagań. Podział na dwie ligi sprawi, że mistrz wyłoni się z naprawdę doborowego grona, z kolei w drugiej lidze, zespoły do samego końca będą walczyły o uzyskanie promocji. Byle tylko wszystkim starczyło zapału, bo wiadomo, że po kilku porażkach w wielu obozach mogą się pojawić pewne wątpliwości. Nie można jednak zapominać, że to tylko zabawa i nie tylko wynik się liczy, ale przede wszystkim możliwość współrywalizacji.

W premierowej kolejce bardzo ciekawie zapowiadają się takie pojedynki jak FC United – In-Plus Marki czy Kati-Kominki – Tiger Wołomin. Zobaczymy też jaki poziom prezentują nowe zespoły czyli AS Marcova czy JFK Warszawa. Pierwsze mecze będą w dużej mierze badawcze i tak naprawdę dopiero za kilka tygodni będziemy mogli stwierdzić, na co stać poszczególne drużyny.

A chcąc być na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w futboligowym świecie, organizatorzy zapraszają na oficjalną stronę zmagań www.futboliga.pl oraz na profil facebookowy – https://www.facebook.com/futboliga.zielonka.

źródło: Futboliga

Komentarze