Rusza kobyłkowski bilet metropolitalny

Kobyłkowski bilet metropolitalny

Miasto Kobyłka rusza z programem kobyłkowskiego biletu metropolitalnego. Już w najbliższą środę 29 sierpnia będzie można składać wnioski on-line o wydanie karty.

Od soboty 1 września ruszy punkt wydawania kart, a także będzie możliwość wypełnienia wniosku papierowego w siedzibie Urzędu. Dla wygody mieszkańców zostaną wydłużone godziny pracy kobyłkowskiego okienka metropolitalnego a od dzisiaj (27 sierpnia) uruchomiona została dedykowana infolinia.

Bilet Metropolitalny (Warszawa+) przeznaczony jest dla osób korzystających z komunikacji Warszawskiego Transportu Publicznego. Obejmuje autobusy, tramwaje, metro, linie lokalne „L”, pociągi SKM oraz Kolei Mazowieckich w granicach 1 i/lub 2 strefy biletowej. Oferta Bilet Metropolitalny (Warszawa+) obejmuje imienne bilety długoterminowe – 30- i 90-dniowe. Pasażerowie będą mogli odebrać karty w Urzędzie Miasta Kobyłka, a następnie zakodować na nich Bilet Metropolitalny w jednym z Punktów Obsługi Pasażerów ZTM, których pełną listę można znaleźć tutaj.

Wysokość dopłat dla mieszkańców Miasta Kobyłka:

– bilet 30 dniowy imienny obowiązujący w 1 i 2 strefie – dopłata do biletu normalnego 30 pln lub 15 pln przy bilecie ulgowym (ceny tych biletów z dopłatą to 150 pln za bilet normalny i 75 pln za ulgowy)

– bilet 90 dniowy imienny obowiązujący w 1 i 2 strefie – dopłata do biletu normalnego 70 pln lub 35 pln przy bilecie ulgowym (ceny tych biletów z dopłatą to 390 pln za bilet normalny i 195 pln za ulgowy)

– bilet 30 dniowy imienny obowiązujący w 2 strefie – dopłata do biletu normalnego 30 pln lub 15 pln przy bilecie ulgowym (ceny tych biletów z dopłatą to 82 pln za bilet normalny i 41 pln za ulgowy)

– bilet 90 dniowy imienny obowiązujący w 2 strefie – dopłata do biletu normalnego 45 pln lub 22,50 pln przy bilecie ulgowym (ceny tych biletów z dopłatą to 237 pln za bilet normalny i 118,50 pln za ulgowy)

źródło: kobylka.pl