Ruszyła najnowocześniejsza sala zabaw w Wołominie

Ruszyła najnowocześniejsza sala zabaw w Wołominie

Sala Zabaw Fikołki powstała w części Parku Handlowego Galerii Wołomin. Fikołki na start przygotowały PROMOCJĘ dla jubilatów oraz grup szkolnych i przedszkolnych. Wśród atrakcji dla dzieci znajdują się 3-piętrowa konstrukcja z labiryntami, zjeżdżalniami, tyrolką i torem przeszkód i ścianką wspinaczkową.

Na najmłodszych czeka kącik malucha, który sąsiaduje z kawiarnią. Stąd rodzice mogą obserwować bawiące się dzieci, a jednocześnie zamówić w kawiarni kawę, deser lub inne przekąski. Spragnieni adrenaliny świetnie odnajdą się na ściance wspinaczkowej z 10 trasami, które są dostosowane do wieku dzieci i ich umiejętności. Dzięki wiązaniu typu true blue wszyscy mogą się bezpiecznie bawić w trakcie wspinaczki.

Do 31 marca trwa promocja urodzinowa z voucherem o wartości 400 zł. Wystarczy zarezerwować imprezę do końca marca i zorganizować ją w ciągu kolejnego roku. Voucher można przeznaczyć na dodatkowe atrakcje urodzinowe, w tym:
* ścianka wspinaczkowa
* malowanie buziek
* piniata z cukierkami
* tatuaże brokatowe
* wizyta postaci bajkowej
Rezerwacje: telefon 500 200 200 oraz wolomin@fikolki.pl

Ruszyła najnowocześniejsza sala zabaw w Wołominie

Fikołki przez cały marzec w ramach bezpłatnej zabawy dla grup goszczą szkoły i przedszkola z Wołomina i okolic. Grupy dzieci mogą w dniach poniedziałek-piątek korzystać z darmo z atrakcji Sali Zabaw Fikołki.
Rezerwacje: telefon 500 200 200 oraz wolomin@fikolki.pl

Imprezy urodzinowe odbywają się w specjalnie zaaranżowanych salach. Na jubilata i jego gości czeka poczęstunek w sali czerwonej oraz salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentów. Właśnie tutaj odbywają się imprezy z warsztatami kulinarnymi i naukowymi. W tym czasie rodzice spotykają w kawiarni Fikołków przy zarezerwowanym stoliku.

Ruszyła najnowocześniejsza sala zabaw w Wołominie

– Nic nie integruje dzieci na urodzinach tak, jak wspólne gotowanie w Sali Kulinarnej – opowiada Sylwia Kędzierska, menedżer sieci Sal Zabaw Fikołki. – Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie. Zakup składników leży oczywiście po naszej stronie.

Oprócz zabawy Fikołki stawiają na edukację, dlatego w grafiku dodatkowych zajęć znajdują się:
– warsztaty hobbystyczne (4-11 lat) i zajęcia ogólnorozwojowe (0-3 lata). W cenie zajęć dzieci otrzymują godzinę zabawy gratis, a dzięki wprowadzeniu Karty Malucha dla najmłodszych zabawa w Fikołkach jest darmowa dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy, a w wieku 13-24 miesiące darmowa pod warunkiem, że towarzyszą starszemu rodzeństwu. W ofercie Sali zabaw jest możliwość pozostawienia dziecka w Fikołkach na czas zakupów.

Więcej informacji:
wolomin@fikolki.pl | | www.facebook.com/FikolkiWolomin | tel. 500200200

Sala Zabaw Fikołki jest otwarta 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.
Fikołki znajdują się w części parku handlowego, koło Media Expert, naprzeciwko Galerii Wołomin.

Ruszyła najnowocześniejsza sala zabaw w Wołominie