Silna ekipa Sobierajskich w „Ninja Warrior Polska V”

Silna ekipa Sobierajskich w „Ninja Warrior Polska V”, fot: Maciej Piorko

– Dla tych ludzi nie istnieje słowo „jutro”. Dla nich ważne jest tu i teraz – mówi Łukasz „Juras” Jurkowski, komentator w show „Ninja Warrior Polska”. Nie da się ukryć, że w najbardziej emocjonującym show Polsatu nie tylko liczy się siła mięśni, ale także… skupienie, koncentracja i umiejętność trzymania emocji na wodzy. A o to naprawdę trudno, gdy wisi się kilkanaście metrów nad ziemią i walczy z ekstremalnym zmęczeniem. W najbliższym odcinku (emisja 22 marca o godz. 20:05 w Polsacie) przekonają się o tym słynni bracia Sobierajscy z Ząbek, a także – występujący w show po raz pierwszy – ich tata, Piotr Sobierajski.

Sobierajskich nie trzeba przedstawiać widzom Polsatu. Od samego początku wojownicze rodzeństwo pojawia się w show „Ninja Warrior Polska”, popisując się swoimi niecodziennymi umiejętnościami. Sport i rywalizacje mają we krwi, dlatego nie mogło ich zabraknąć w V sezonie programu. tym razem pojawią się w najliczniejszej jak dotąd reprezentacji. Po raz pierwszy z torem przeszkód zmierzy się także Piotr Sobierajski, głowa rodziny.

62-letni Piotr z zawodu jest stolarzem. W „Ninja Warrior Polska” pojawiał się wiele razy, ale zawsze na trybunach, kibicując synom. Do występu w programie, jak twierdzi, namówił go Juras i Jurek Mielewski.

32-letni Wojtek to multirekordzista. Pasjonuje go pobijanie rekordów Guinnessa. 29-letni Zbyszek debiutuje na torze przeszkód. To utytułowany akrobata. 25-letni Julek pracuje jako montażysta filmowy. 24-letni Marian jest trenerem akrobatyki w szkole, którą sam prowadzi. Najmłodszy, 20-letni Bolek pracuje jako trener OCR na torze, który zbudował razem z braćmi.

Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!