Skradziona z Wilanowa toyota odnaleziona w dziupli w Jasienicy [WIDEO]

3455

Policjanci wydziału do walki z przestępczością samochodową KSP zatrzymali dwóch mężczyzn i odzyskali toyotę RAV4, która została skradziona z parkingu w Wilanowie. Pojazd trafił do dziupli w powiecie wołomińskim, gdzie rozpoczęła się jego rozbiórka na części.

Działania policjantów stołecznego wydziału do walki z przestępczością samochodową tym razem zaprowadziły ich do miejscowości Jasienica w powiecie wołomińskim.

To tutaj, na terenie jednej z posesji miały być przechowywane i nielegalne demontowane samochody, które pochodziły z kradzieży. Działania operacyjne funkcjonariuszy wskazywały, że właśnie na teren wspomnianej posesji trafiła skradziona na warszawskim Wilanowie toyota RAV4.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się w momencie, kiedy weszli na posesję i podczas przeszukania znaleźli skradzioną w nocy toyotę. Samochód, którego wartość wynosi 90 000 złotych, został już częściowo zdemontowany, głównie wnętrze pojazdu.

Reklama

Po przeprowadzonych oględzinach toyota trafiła na policyjny parking depozytowy.

Na miejscu policjanci zatrzymali 37-letniego właściciela posesji oraz obecnego tam 46-latka, który po przesłuchaniu został zwolniony. Natomiast 37-latek usłyszał zarzut paserstwa, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Najbliższe pół roku mężczyzna spędzi w więzieniu.

Skradziona z Wilanowa toyota odnaleziona w dziupli w Jasienicy, fot: policja.pl
Komentarze