Spotkanie z parlamentarzystkami Koalicji Obywatelskiej w Markach

Spotkanie z parlamentarzystkami Koalicji Obywatelskiej w Markach

W środę 23 listopada o godzinie 18.00 w Markach odbędzie się otwarte spotkanie mieszkańców z senator Jolantą Hibner oraz posłankami Kingą Gajewską i Martą Golbik.

Będzie to kontynuacja rozważań o polskiej edukacji, która okazała się istotnym tematem podczas dyskusji w ramach Komitetu Obywatelskiego w Kobyłce. Wśród zaplanowanych tematów jest również szeroko pojęte zdrowie. Uczestnicy mogą spodziewać się także zagadnień związanych z ekonomią, w której specjalizuje się posłanka Golbik i energetyki, o której wiele może powiedzieć pani senator Hibner.

-Zapraszam wszystkich w środowy wieczór do pałacyku Briggsów przy ul. Piłsudskiego 96. Mam nadzieję na kolejne merytoryczne spotkanie i okazję do poruszenia ważnych tematów z naszymi parlamentarzystkami Jolantą Hibner i Kingą Gajewską, a także po raz pierwszy goszczącą w Markach posłanką Martą Golbik, która reprezentuje Śląsk. Każdy będzie miał okazję zadać pytanie i wziąć udział w dyskusji. -mówi organizator spotkania Arkadiusz Werelich, rmarecki radny powiatowy i przewodniczący PO w powiecie wołomińskim.