Start zapisów na Bieg nad Łąkami

265
Start zapisów na Bieg nad Łąkami, ilustracja: wolomin.org

Dołącz do setek biegaczy, którzy w malowniczej scenerii lasów i łąk w Leśniakowiźnie ruszą rywalizując podczas pierwszego Biegu nad Łąkami. Bieg będzie wyjątkową okazją do świętowania Dni Wołomina.

Stowarzyszenie Zabiegany Wołomin oraz Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina zapraszają 20 czerwca w godz. 10:00-15:00 do Leśniakowizny, aby sprawdzić swoje umiejętności.

Lokalizacja i zapisy
Linia startu, mety oraz strefa dla kibica usytuowane będą na ul. Krymskiej na tyłach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśniakowiźnie.

Osoby pełnoletnie spróbują swoich sił w 5-kilometrowej i 10-kilometrowej formule lub podczas marszu Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów. Na młodszych uczestników czekają lżejsze, specjalnie im dedykowane trasy. Zwłaszcza w formule 250 metrów (do 8 roku życia) i 500 metrów dla dzieci starszych (do 15 roku życia).

Obowiązuje rejestracja, a także wniesienie opłaty. Zapisy ruszyły na stronie zapisyonline.pl >>LINK<<.

O biegu
Cechą, która wyróżnia Bieg nad Łąkami jest trasa, która przebiega przez malowniczą scenerię lasów i łąk w Leśniakowiźnie. Nazwa nawiązuje do rodzinnego domu wołomińskiej pisarki Zofii Nałkowskiej, zwanego przez najbliższych „Domem nad łąkami”.

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Zabiegany Wołomin przy współorganizacji Urzędu Miejskiego w Wołominie oraz OSiR Huragan Wołomin.

Oferujemy uczestnikom Biegu niezapomniane wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najszybszego zawodnika. Zachęcamy do zapisów!

Start zapisów na Bieg nad Łąkami, ilustracja: wolomin.org
Komentarze