Tego samego dnia zatrzymali dwóch poszukiwanych

Tego samego dnia zatrzymali dwóch poszukiwanych, fot. policja.pl

Policjanci Wydziału Prewencji, w ciągu jednego dnia, zatrzymali dwie osoby, które chcąc uniknąć kary pozbawienia wolności, ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj mężczyźni byli poszukiwani nakazem doprowadzenia.

Początek tygodnia okazał się wyjątkowo pechowy dla dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez organy ścigania do odbycia kar pozbawienia wolności. Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wołominie po ustaleniu miejsca pobytu, zatrzymali ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

37-latek poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Wołominie oraz do ustalenia miejsca pobytu przez Wydział Kryminalny, miał do odbycia karę 90 dni pozbawienia wolności.

69- latek, za którym Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów wydał nakaz doprowadzenia, w zakładzie karnym spędzi 75 dni. Mężczyzna również był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnej celi, skąd trafią do wskazanej jednostki penitencjarnej, gdzie odbędą zasądzoną karę.

Oprac. MK