UKS Bankówka rozgromiła zespół z Nowego Targu

W miniony weekend odbyly sie dwa mecze ktorych gospodarzami byla drużyna z Zielonki. Przeciwnikiem był wielokrotny medalista Mistrzosw Polski KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ, aktualny Vice-Mistrz Polski.

Sobotnie spotkanie zakonczylo sie wynikiem 3-2 dla drużyny z Zielonki, niedzielny mecz zakończył sie zwyciestwem UKS’u 9-1.

– Za nami dwa pierwsze spotkania finałowe rozegrane w Zielonce. Zarówno sobotni jak i niedzielny mecz przebiegł po naszej myśli. Sprawdziliśmy się zarówno w ataku jak i w obronie, co dało nam zadowalające wyniki i przybliżyło nas do utrzymania tytułu Mistrza Polski. Do Nowego Targu jedziemy z bojowym nastawieniem i liczymy na kolejne zwycięstwo – powiedział po meczu Igor Grabowski.

– Wygraliśmy pierwsze dwa spotkania finałowe z drużyną z Podhala. Były to nasze dwa naprawdę dobre mecze. Każdy z zawodników dał z siebie 100%. Uważam że te dwa wygrane spotkania podsumowują naszą ciężką i sumienną prace podczas całego sezonu. Każda zdobyta bramka wywoływała na naszej ławce okrzyki radości. Myślę że zagraliśmy jak prawdziwy zespół, wspieraliśmy się, motywowaliśmy i cieszyliśmy się wszyscy razem. Teraz czekamy na wyjazd na Podhale na kolejne starcie z Szarotką Nowy Targ – podsumował zawodnik UKS Bankówka Marcin Bobel.