Uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika KPP w Wołominie

Uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika KPP w Wołominie; Fot: kppwolomin.policja.waw.pl

Ostatniego dnia listopada kadra kierownicza, policjanci i pracownicy pożegnali odchodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika Pana Marka Rychtę. W Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie najpierw przepracował, jako funkcjonariusz Policji ponad 24 lata a następnie, jako pracownik cywilny kolejne 16 lat.

Po 50 latach łącznej pracy i 40 latach przepracowanych w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie, najpierw, jako funkcjonariusz Policji – 24 lat na stanowisku dzielnicowego i oficera dyżurnego, następnie 16 lat na stanowisku technika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, 30 listopada Pan Marek Rychta przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Uroczyste spotkanie z tej okazji odbyło się wczoraj w wołomińskiej Komendzie. Komendant Powiatowy Policji w Wołominie insp. dr Marek Ujazda oraz jego zastępcy podinsp. dr Mariusz Pawlak i podinsp. Andrzej Oleksiak wraz z funkcjonariuszami i pracownikami podziękowali Panu Markowi Rychcie za długoletnią rzetelną służbę i pracę, oraz zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków. Komendant Ujazda podkreślił, że odchodzący na emeryturę dał się poznać, jako wzorowy i zaangażowany pracownik.

Odchodzącego na emeryturę Marka Rychtę Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów Rafał Jankowski uhonorował „Medalem XXV-lecia NSZZP”, który w imieniu przewodniczącego wręczył Pan Dariusz Wichniewicz.

Nie zabrakło też listów gratulacyjnych, pożegnalnego upominku i kosza prezentów.

asp. szt. Tomasz Sitek