VII Wołomiński Rajd Zabytkowych Rowerów

VII Wołomiński Rajd Zabytkowych Rowerów

Zapraszamy na VII Wołomiński Rajd Zabytkowych Rowerów, organizowany przez Wołomińskie Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji, który odbędzie się 20 maja w ramach Dni Wołomina.

Do udziału zapraszamy pełnoletnich uczestników przede wszystkim na rowerach zabytkowych. Dzieci będą mogły brać udział pod opieką dorosłych. Udział na rowerze zabytkowym, w stroju z epoki będzie dodatkowo punktowany.

Każdy z uczestników na starcie otrzyma kartę drogową oraz mapę Wołomina. Po opuszczeniu linii startu będzie musiał w dowolnej kolejności udać się do określonych w karcie drogowej miejsc, gdzie jego zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na wszystkie postawione pytania i zagadki, co osiągnąć można bacznie obserwując elementy związane z dawnym Wołominem, takie jak stare szyldy, napisy, tablice. Na trasie Rajdu znajdą się również próby sprawnościowe i zręcznościowe. Podczas rajdu pokażemy Wołomin jakiego nie znacie!

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 667 215 769 lub na stronie Wołomińskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych.

VII Wołomiński Rajd Zabytkowych Rowerów