W weekend kolejne utrudnienia na Radzymińskiej

2047
Roboty drogowe, fot: fotolia.com

W najbliższy weekend zaplanowano prace na ulicy Radzymińskiej. Dzięki dodatkowym środkom przyznanym przez Radę Warszawy, nowy asfalt otrzyma kolejny odcinek tej drogi.

Tym razem zaplanowano remont nawierzchni wschodniej jezdni Radzymińskiej, na odcinku od ulicy Bukowieckiej do Łodygowej. Od ubiegłego tygodnia przygotowywano się do tych prac, wymieniając i regulując krawężniki.

To czwarty weekend prac na Radzymińskiej. Wcześniej nową nawierzchnię ułożono na obu jezdniach tej drogi, na odcinku od granicy miasta do ulicy Młodzieńczej.

W weekend kolejne utrudnienia na Radzymińskiej

Początek robót już w piątek 7 lipca o 22.00, a koniec 10 lipca o 04.00 rano.

W związku z pracami wyłączona dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Radzymińskiej (w kierunku Marek) na odcinku od ul. Bukowieckiej do ul. Łodygowej. Ruch będzie odbywał się po drugiej jezdni, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku.

Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę za skrzyżowaniem z ul. Rzewińską, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Łodygową. Zamknięty będzie wyjazd na ul. Radzymińską z ulic Rzewińskiej, Bukowieckiej, Tarnogórskiej i Tużyckiej. Skrzyżowanie z ulicami Łodygową i Młodzieńczą będzie czynne.

Źródło: ZDM Warszawa

Komentarze