Termomodernizacja Urzędu Gminy w Klembowie i Zespołu Szkół w Ostrówku

1755
Termomodernizacja Urzędu Gminy w Klembowie i Zespołu Szkół w Ostrówku, fot: UG Klembów

Wójt Gminy Klembów Rafał Mathiak wraz z panią Skarbnik Teresą Dzwonkowską podpisali umowy na termomodernizację budynku Zespołu Szkół w Ostrówku na kwotę 2 110 000,00 zł oraz budynku Urzędu Gminy w Klembowie na kwotę 638 000,00 zł.

Podpisanie umowy odbyło się w obecności Pani dyrektor Zespołu Szkół w Ostrówku Jolanty Paderewskiej oraz radnych obwodu szkolnego: Doroty Marcinkowskiej, Hanny Stańczyk, Katarzyny Wnuk, Grzegorza Gałązki i Wojciecha Śliwy. W ramach projektu zostanie wykonane ocieplenie budynków, modernizacja wentylacji, instalacja elektrowni fotowoltaicznej (OZE), wymiana zestawów okiennych i drzwi zewnętrznych, modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, a także wymiana oświetlenia na energooszczędne.

Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klembowie i budynku Zespołu Szkół w Ostrówku” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 -2020. Planowany termin zakończenia realizacji zamówienia to 30.10.2017.

Wykonawcą obydwu zadań jest wyłoniona w procedurze przetargowej firma ELTRIX ENERGIA Piotr Baraniak.

Źródło: UG Klembów

Komentarze