Wieczór w dechę! – powraca. Wspólnie powitajmy lato w Zielonce

Wieczór w dechę! - powraca. Wspólnie powitajmy lato w Zielonce

Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, odbędzie się pierwszy w tym sezonie „Wieczór w Dechę”! To doskonała okazja, aby wspólnie powitać lato, bawiąc się przy znanych przebojach, tańcząc i biesiadując pod chmurką. Spotkajmy się w Parku Dębinki.

Energia, muzyka i taneczne szaleństwo
Do tańca porwie nas zespół Wsmaras, gwarantując dawkę pozytywnej energii i tanecznych szaleństw. Park Dębinki rozbrzmiewać będzie dźwiękami znanych i lubianych przebojów.

Zabawa dla każdego
Zabawę rozpoczniemy o godzinie 19:00. Czekać na Państwa będzie m.in. kilkunastominutowy pokaz taneczny w wykonaniu profesjonalistów. Wspólnie będziemy bawić się do północy, śpiewając i tańcząc w rytm znanych hitów.

Biesiada pod chmurką
W pobliżu parkietu, w strefie biesiadnej, będzie można usiąść, zrelaksować się i zjeść coś pysznego. Specjalnie na tę okazję kucharze Dworu Rozłogi przygotują menu pełne grillowanych specjałów.

Zapraszamy wszystkich!
„Wieczór w Dechę” to impreza dla każdego! Bez względu na wiek i umiejętności taneczne, każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonała okazja, aby wyrwać się z domu, potańczyć, poznać nowych ludzi i miło spędzić wakacyjny, sobotni wieczór. Zabierzcie ze sobą przyjaciół, dobry humor i pozytywną energię!

Wieczór w dechę! – powraca. Wspólnie powitajmy lato w Zielonce