SPOTkanie w galerii jest w punkt!

SPOTkanie w galerii jest w punkt!

Przez cały lipiec klienci Galerii Wołomin będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty w ramach SPOT – popularnej aplikacji centrum. Każdy użytkownik aplikacji, który poleci ją znajomemu otrzyma aż 300 punktów za jednego nowego użytkownika, tj. 200 pkt za rejestrację oraz 100 pkt za pierwszy zeskanowany przez nowego użytkownika paragon. Natomiast osoba, która zarejestruje się z kodu polecającego, otrzyma 200 pkt za rejestrację. W lipcu Galeria Wołomin wprowadza również nowy, specjalnych katalog nagród.

– Warto odwiedzić w lipcu Galerię Wołomin i zdobyć wiele dodatkowych punktów w SPOT oraz skorzystać z rozszerzonego katalogu nagród. Warto też zaprosić kogoś bliskiego, spędzić razem czas, na przykład odbierając w katalogu nagród aplikacji vouchery do kina lub na kawę w atrakcyjnej cenie punktowej, a także skorzystać z atrakcyjnych promocji i innych benefitów oferowanych przez SPOT mówi Beata Ilnicka, Marketing Specialist Galerii Wołomin.

Jak działa SPOT?

Robiąc zakupy w Galerii Wołomin otrzymuje się punkty lojalnościowe. Klienci korzystający ze SPOT’a mają dostęp do dedykowanych zniżek przeznaczonych tylko dla posiadaczy aplikacji. Wśród nagród można znaleźć coś wartościowego dla każdego niezależnie od wieku, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Dużym powodzeniem cieszą się zwykle vouchery do restauracji i kawiarni, bilety do kina, sprzęt elektroniczny smart, taki jak słuchawki czy głośniki, drobne AGD, kosmetyki, perfumy, książki czy gry planszowe. Katalog nagród jest stale zmieniany i aktualizowany.

Zbieraj punkty na różne sposoby

SPOT umożliwia zbieranie punktów na bardzo różne sposoby. Klienci mogą gromadzić je nie tylko poprzez zakupy, ale również za zameldowanie w galerii, uzupełnienie profilu czy właśnie polecenie aplikacji. Ponadto SPOT daje możliwość brania udziału w wydarzeniach organizowanych w centrum, podczas których odwiedzający galerię mają szansę na wygranie dodatkowych nagród lub punktów w aplikacji.

Dla osób, które wolą automatyczne naliczanie punktów stworzono też specjalną opcję członkostwa o nazwie VIP. Aplikacja SPOT to również szybki dostęp do informacji o centrum handlowym, usługach, nowych wydarzeniach i promocjach. Dodatkowo, dzięki mapie dostępnej w SPOT można znaleźć ulubiony sklep z lokalizacją i kontaktem do niego.

Więcej informacji na: Galeria Wołomin (galeriawolomin.pl)