Wiosenna edycja „Ruszamy Mamy”

Wiosenna edycja "Ruszamy Mamy"

Projekt finansowany jest przez Miasto Marki i składa się z bezpłatnych zajęć sportowych dla pełnoletnich kobiet, mieszkanek Marek posiadających ważną Marecką Kartę Mieszkańca i równolegle zajęć ogólnorozwojowych dla ich dzieci.

Na zajęcia przyjmowane są wyłącznie SAMODZIELNE dzieci w wieku od 3 do 9 lat.
Z projektu mogą również skorzystać Panie, które nie mają dzieci lub zdecydują się przychodzić same.

Zajęcia (dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły) odbywać się będą w piątki od godz.19:30 do 20:30 w Szkole Podstawowej nr 3 w Markach, ul. Pomnikowa 21. Dzieci można będzie przyprowadzić 15 minut wcześniej, by mieć chwilę na przebranie się w wygodny strój sportowy. Na zajęciach obowiązuje obuwie na zmianę (również dla dzieci) i wygodny strój.

Podczas pierwszych spotkań do właściwych sal skierują Panie animatorzy (będą do dyspozycji przy portierni). Zapisy na zajęcia (cały cykl 8 spotkań) rozpoczęły się 19 kwietnia 2022 r. i potrwają do 21 kwietnia do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona: 20-25 kobiet i do 20 dzieci. O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby które zakwalifikują się, otrzymają potwierdzenie telefoniczne lub mailowe.

ZGŁOSZENIA ZAWIERAJĄCE: Imię, nazwisko, numer telefonu i numer ważnej MKM osoby zgłaszanej do projektu oraz wiek dziecka/dzieci które będą korzystały z opieki animatorów PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES E-MAILOWY: ruszamymamy@gmail.com

Wysłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych do celów rekrutacji do projektu Ruszamy Mamy. Informacje na temat projektu u koordynatora pod numerem tel. 570 096 500.

Wiosenna edycja „Ruszamy Mamy”