Wolf Winter Cup 2018 w Kobyłce

Wolf Winter Cup 2018 w Kobyłce

W dniach 8-9 grudnia w Kobyłce odbędzie się kolejna edycja turnieju Wolf Winter Cup.

Zagrają młodzi piłkarze z rocznika 2009 z największych akademii klubów z Ekstraklasy, drużyny z Ukrainy i krajów nadbałtyckich oraz zaproszone zespoły z różnych stron Polski. W roli gospodarzy zagrają zawodnicy Wichru Kobyłka.

Już drugi raz sponsorem tytularnym będzie firma, która jest liderem branży związanej z drukarkami 3D. Ponownie w hali SP nr 3 powstanie trawiaste boisko, otoczone bandami.

Zagra na nim 16 drużyn. M. in. zespoły Legii, Pogoni, Lecha, Jagiellonii i Zagłębia Lubin oraz Karpaty Lwów. W sobotę odbędą się mecze grupowe, które wyłonią dwie turniejowe ósemki. W niedzielę rozstrzygnie się, która z drużyn wygra tegoroczną edycję turnieju.

Mamy nadzieję, że tradycyjnie turniejowi będzie towarzyszyła świetna atmosfera, zarówno na boisku, jak i na trybunach. Nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Serdecznie zapraszamy do hali przy kobyłkowskiej Trójce. Wstęp wolny dla wszystkich. Wspólnie z Wichrem organizatorem jest OSiR, a patronem imprezy Miasto Kobyłka – mówi prezes klubu Artur Rola.

Wolf Winter Cup 2018 w Kobyłce

Opracowanie: Wicher Kobyłka