Wyjął klamkę z drzwi by utrudnić wejście policji

Wyjął klamkę z drzwi by utrudnić wejście policji, fot. policja.pl

Prawie 70 gramów marihuany ujawnili wołomińscy kryminalni w jednym z domów w Kobyłce. Policjanci zatrzymali 30-letniego właściciela narkotyków, który ukrył je w komodzie. Zaś w szafce kuchennej nad zlewem przechowywał precyzyjną wagę jubilerską.

Czwartkowa realizacja wołomińskich kryminalnych zakończyła się sukcesem. Policjanci w domu jednorodzinnym w Kobyłce ujawnili około 70 gramów marihuany.

Do sprawy zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Matka zatrzymanego próbowała utrudnić policjantom wykonanie czynności. Najpierw tłumaczyła, że syn jest w pracy, a później nie chciała otworzyć pomieszczenia do przeszukania. Jak się okazało, w zamkniętym pokoju przebywał 30-latek. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania wyjął klamkę z drzwi. Jednakże zdrzadziła go charakterystyczną woń marihuany.

Mężczyzna susz roślinny przechowywał w szufladzie komody. W szafce kuchennej nad zlewem, miał precyzyjną wagę jubilerską.

30-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających, przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska