Zadbaj o oznaczenie swojego domu – zamów tabliczkę adresową

Wzór tabliczki adresowej w Gminie Klembów źródło: klembow.pl

Obowiązujące przepisy prawa nakładają na właścicieli obowiązek umieszczenia w widocznym miejscu (na budynku lub ogrodzeniu nieruchomości) tabliczki z nadanym numerem budynku.

Dbając o estetykę Gmina Klembów zachęca mieszkańców do stosowania jednolitego wzoru tabliczki z numerem domu. Istnieje możliwość zamówienia w Urzędzie Gminy tabliczki adresowej w ustalonym wzorcu. Opis techniczny tabliczki z numerem: wymiar 33×40 cm, wykonana na podkładzie di-bond, grubość 2,5mm, zabezpieczona laminatem UV. Cena – 55,00 zł brutto

Jak zamówić tabliczkę adresową?
1 sposób – osobiście w Urzędzie Gminy – Złóż wypełnione zamówienie na tabliczkę adresową w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy oraz dokonaj opłaty w kasie Urzędu Gminy.

2 sposób – przez internet – Zapłać przelewem za tabliczkę, wyślij wypełnione zamówienie na tabliczkę adresową na adres e-mail: urzad@klembow.pl, a do maila dołącz potwierdzenie opłaty.

Czas oczekiwania na tabliczkę wynosi do 10 dni. Zamawiający zostanie poinformowany o możliwości odebrania tabliczki z Urzędu Gminy. Więcej informacji na stronie klembow.pl