Zapraszamy na koncert Kacpra Kuszewskiego „Album Rodzinny”

372
Zapraszamy na koncert Kacpra Kuszewskiego "Album Rodzinny"

Zapraszamy na multimedialny spektakl muzyczny Kacpra Kuszewskiego, który odbędzie się 23 października o godz. 19:00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce.

Darmowe wejściówki czekają w recepcji OKiS Zielonka (róg Łukasińskiego i Słowackiego) w godzinach 16:00-21:00.

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc ograniczona do 56 – zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi. Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust oraz zachowanie dystansu społecznego.

Kacper Kuszewski zabiera widzów w pełną humoru podróż w lata 20-te i 30-te XX. wieku. „ALBUM RODZINNY” to widowisko, w którym piosenki przeplatają się z anegdotami. Aktor opowiada o historii swojej rodziny, pokazuje zdjęcia swych dziadków, czyta fragmenty ich pamiętników i … listów miłosnych! Pojawiają się także cytaty z podręcznika dobrych manier oraz przepis prababci na odchudzający bulion homeopatyczny.

Piosenki, napisane specjalnie do tego spektaklu, nawiązują do zdjęć z albumu rodzinnego państwa Kuszewskich. Ich teksty są humorystyczne, czasem liryczne, a muzyka pulsuje rytmami tanga, charlestona i fokstrota. Kacprowi Kuszewskiemu towarzyszy trójka muzyków oraz projekcje zdjęć z dawnych lat, które przeniosą publiczność w niezwykłe lata 30-te.

Spektakl oczarowuje widzów w każdym wieku. Grany z powodzeniem w Polsce i dla Polonii. Bogata oprawa wizualna, muzyka w stylu szlagierów z okresu międzywojnia oraz duża dawka humoru i wzruszeń a wszystko w wykonaniu lubianego aktora, który pokazuje tu swoje mniej znane oblicze.

Autorzy projektu Album Rodzinny:
Mirosław Sikora – scenariusz i reżyseria
Tomasz Krezymon – muzyka
Maciej Chojnacki – scenografia i kostiumy
Bartek Zaranek – zdjęcia

Zapraszamy na koncert Kacpra Kuszewskiego „Album Rodzinny”
Komentarze