Konrad Kucharczyk - były trener klubu, fot. Marcovia Marki

Po sobotniej porażce z Hutnikiem Warszawa Konrad Kucharczyk złożył rezygnację z funkcji trenera pierwszego zespołu. W dniu dzisiejszym zarząd Marcovii przyjął jego dymisję. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

Z Konradem Kucharczykiem rozstajemy się po dwuletniej współpracy. W imieniu zarządu i pracowników naszego klubu oraz zawodników pierwszej drużyny dziękujemy trenerowi za pełną zaangażowania pracę. Jednocześnie życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. Do czasu zatrudnienia nowego szkoleniowca obowiązki trenera pierwszej drużyny pełnił będzie Bartłomiej Salak, który aktualnie prowadzi zajęcia z młodzieżą w naszej Akademii. Bartek przeszłości miał już styczność z seniorami w naszym klubie. Do Marcovii przyszedł bowiem jako trener występującego wówczas w klasie „B” zespołu rezerw – dowiadujemy się od przedstawicieli klubu.

Marcovia pierwsze spotkanie pod wodzą tymczasowego trenera rozegra w najbliższą środę. Będzie to pucharowy pojedynek z Vulcanem Wólka Mlądzka.
źródło: Marcovia Marki
Komentarze