Zmiany w szeregach wołomińskiej policji

Zmiany w szeregach wołomińskiej policji, fot. policja.pl

Wczoraj podczas uroczystej odprawy kadry kierowniczej, odbyło się wprowadzenie nowych komendantów komisariatów, naczelników oraz kierowników. Komendant Powiatowy Policji w Wołominie inspektor Marek Ujazda, złożył serdeczne gratulacje nowo powołanym i mianowanym na stanowiska kierownicze. Wyróżnieni awansem policjanci swoją dotychczasową służbą wykazali się zaangażowaniem na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Policyjne odprawy to stały punkt mundurowej codzienności. Wczorajsza odprawa kadry kierowniczej wołomińskiej komendy, odbyła się w siedzibie Wydziału Prewencji i miała szczególny charakter. Naczelnik Wydziału Ogólnego podinspektor Marcin Złotnik, odczytał rozkazy o powołaniu i zatwierdzeniu na stanowiskach kierowniczych: nadkomisarza Tomasza Młynarczuka na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jadowie, nadkomisarza Grzegorza Kochanowicza na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tłuszczu, podkomisarza Jacka Beredę na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Ząbkach. Na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Wołominie mianowany został aspirant sztabowy Robert Małachowski, na stanowisko Kierownika Ogniwa Wywiadowczo- Patrolowego Wydziału Prewencji w Wołominie aspirant sztabowy Dawid Nieroda, na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji w Wołominie starszy aspirant Michał Fulek i na stanowisko Kierownika Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji w Radzyminie młodszy aspirant Mateusz Błachut.

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie inspektor Marek Ujazda, serdecznie podziękował za dotychczasową służbę i wyraził nadzieję na dalszą udaną współpracę. Wraz z I- Zastępcą podinspektorem Mariuszem Pawlakiem oraz Zastępcą młodszym Inspektorem Andrzejem Oleksiakiem, pogratulował awansu i życzył sukcesów w kierowaniu jednostkami i komórkami organizacyjnymi.

mł. asp. Monika Kaczyńska