Coraz mniej drużyn bez punktów w Strefie 6.

Magnatt - FC Radzymin, fot: Sportowe WWL

Kilku drużynom udało się przełamać kiepską passę, jaka towarzyszyła im od dłuższego czasu. W tej grupie byli chociażby Al-Maj Car Marki i Magnatt.

Gdy zerknie się na tabelę 1.ligi Strefy Szóstek, to wydaje się, że wszystko jest tam już rozstrzygnięte, jeśli chodzi o medale. Bo chociaż do końca sezonu jeszcze daleko, to Al-Mar, PrefBud oraz AutoSzyby mają już sześć punktów przewagi nad resztą stawki! Ale nie zapominajmy, że te drużyny czekają jeszcze bezpośrednie starcia, ktoś na pewno straci punkty, a wtedy może się zrobić ciekawie. Z kolei aż pięć zespołów jest w tym momencie uwikłanych w walkę o utrzymanie. Ani jednego punktu nie ma Szewnica, która w niedzielę ledwo uzbierała sześć osób i przegrała z Al-Maj Car. Niewiele lepiej stoją akcje Show Teamu i OknoTechu, ale tutaj jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by wyciągać za daleko idące wnioski. Wiele może wyjaśnić najbliższa kolejka, gdzie Black Dragons zagrają z OknoTech, a Show Team z Al-Maj Car.

PrefBud Tulewo – OknoTech Radzymin, fot: Sportowe WWL

Na poziomie 2.lidze został już z kolei tylko jeden zespół, który jak dotąd wygrał wszystko – to Wola Rasztowska. Wcześniej w grupie drużyn nieskazitelnych były także FC Radzymin i Bad Boys, ale ci pierwsi polegli z Magnattem, a drudzy tylko zremisowali z Retro Squad. W górę tabeli pnie się za to Old Stars Team. Ekipa z Kobyłki rozbiła w pył Drink Team, triumfując aż 10:4, a aż cztery gole dla zwycięzców zdobył Krzysiek Zych, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Drink Teamu.

Wszystkie niedzielne spotkania można było zobaczyć na żywo w ligowej telewizji Strefy 6. Relacja potrwała aż osiem godzin i można ją odtworzyć poniżej. (zachęcamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

A kolejna seria gier S6 już w najbliższy weekend. Terminarz został ustalony i można go zobaczyć w oficjalnym serwisie rozgrywek – www.strefa6.pl