Darmowy dostęp do aplikacji Legimi dla mareckich czytelników

Darmowy dostęp do aplikacji Legimi dla mareckich czytelników

Marecka Biblioteka Publiczna oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków LEGIMI z możliwością słuchania i czytania na różnych nośnikach: smartfon, tablet, komputer lub czytnik.

Osoby zainteresowane zapraszamy osobiście do biblioteki z ważną kartą czytelnika. Na jej podstawie można otrzymać specjalny kod dostępu. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie Legimi. Od tego momentu można korzystać z usługi przez miesiąc. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa.

Krok po kroku czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

– Odwiedź bibliotekę przy ul. Lisa Kuli 3A z kartą biblioteczną. Jeśli nie jesteś czytelnikiem, zapisz się – wystarczy dowód osobisty.
– Bibliotekarz wydaje jeden z kodów z miesięcznym okresem ważności – ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc korzystamy bezpłatnie z aplikacji Legimi
– Zarejestruj się (załóż konto) w Legimi na dedykowanej bibliotece stronie www.legimi.pl/bp_marki
– Podaj nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło, a następnie podaj otrzymany w bibliotece kod dostępu.
– Gotowe! Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 25 000 e- booków i audiobooków!

Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się osobiście do biblioteki.

źródło: marki.pl