„Gramy dla Łukasza” – koncert charytatywny w Kobyłce

2528
Gramy dla Łukasza!

W najbliższą niedzielę 3 września w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce odbędzie się koncert charytatywny, środki zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na leczenie Łukasza Bogusza.

Organizator zaplanował całą niedzielę pełną atrakcji. Głównym punktem imprezy będzie mecz siatkówki pomiędzy ONICO Warszawa a Jastrzębskim Węglem, ze sceny będą grały zespoły disco, pojawi się także słynny Krzysztof Rutkowski ze swoim patrolem.

Gramy dla Łukasza!

Łukasz ma 26 lat, kochającą żonę i 5-letnich bliźniaków. Rok temu, 19 sierpnia 2016r., jadąc autem zderzył się z tirem. Do szpitala trafił w stanie bardzo ciężkim z licznym urazami, złamaniami, obrzękiem mózgu i ostrą niewydolnością oddechową. Łukasz nie widzi na prawe oko ma również niedowład lewej strony ciała. Przypominają mu się rzeczy z przeszłości, nie umie jednak wszystkich tych informacji uporządkować w logiczną całość, ma problemy z pamięcią krótkotrwałą i kontrolowaniem łaknienia. Łukasz jest teraz w ośrodku rehabilitacyjno – opiekuńczym, gdzie próbują pobudzić jego ciało do większej sprawności. W ramach NFZ przysługują 3 rehabilitacje w tygodniu po 30 minut, Rodzina dopłaca, aby Łukasz miał codziennie ćwiczenia po 90 minut. Rehabilitacja ruchowa, o którą tak walczą bliscy Łukasza, jest jednak bardzo kosztowna. Środki zebrane podczas niedzielnej imprezy zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza.

Plan imprezy:
11:30 – otwarcie
12:00 – 14:00 – główna atrakcja MECZ SIATKÓWKI pomiędzy Jastrzębskim Węglem a ONICO Warszawa
14:00 – 18:00 – koncerty disco-polo i aukcje (szkolna aula) +licytacje pomiędzy występami.

Szkoła Publiczna nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce ul. Załuskiego 57

Do zlicytowania między innymi:
Koszulki gwiazd siatkówki z podpisami, Rękawice bokserskie Tomasza Adamka, pamiątkowy złoty medal z okazji zdobycia przez Reprezentację Polski Mistrzostw Świata w 2014 roku.
Krzysztof Rutkowski wraz ze swoim patrolem przywiozą na licytację kamizelkę bojową oraz kask w którym pracuje ich patrol.57

Podczas imprezy będzie też coś dla dzieci, czyli dmuchane zamki, wata cukrowa itp. Dla koneserów motoryzacji także wiele atrakcji – pokaz zjawiskowych aut. Na scenie zagrają: Floow, Fisher, COSMO, Beat Magic, Czamplix, Big Dance, Dagmara – koncert oraz pokaz mody. Imprezę poprowadzi Arek Braxton.

Gramy dla Łukasza!
Komentarze