Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku w Wólce Radzymińskiej

3772
Śmiertelny wypadek w Wólce Radzymińskiej, fot: Policja

Policja i Prokuratura poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 8 sierpnia br. ok. godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 631 w Wólce Radzymińskiej w gm. Nieporęt. W wyniku tej tragedii zginęły trzy osoby, a jedna została ranna. Nieporęcka Policja i Prokuratura Rejonowa w Legionowie apelują o zgłaszanie się świadków wypadku.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni mężczyzna jechał samochodem marki renault drogą nr 631 od strony Nieporętu w kierunku Marek. W pewnym momencie na lewym pasie ruchu zderzył się z jadącą z naprzeciwka lawetą marki star kierowaną przez 45-letniego mężczyznę.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli: kierujący renault, 32-letnia pasażerka oraz 2-letnie dziecko. Kierujący mężczyzna pojazdem pomocy drogowej odniósł obrażenia ciała  i został  przewieziony do szpitala.

Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie oraz śledczych z komisariatu policji w Nieporęcie  pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

Policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w siedzibie komisariatu policji w  Nieporęcie przy ul. Wojska Polskiego 3  lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 774 87 57 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: legionowo@policja.waw.pl.

źródło: Komenda Stołeczna Policji

Komentarze