Jest o czym dyskutować

EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największego tego typu wydarzenia gospodarczego w Europie Centralnej, odbywającego się cyklicznie w Katowicach.

Tym razem spotkanie odbyło się 8 lutego br. w warszawskim Hotelu Sheraton. Od wczesnych godzin porannych po późny wieczór trwały debaty poruszające najistotniejsze problemy gospodarki, transformacji energetycznej, wpływu migracji na rynek pracy, relacji państwo-biznes-prawo oraz cyfrowej rewolucji. Otwartej dyskusji przysłuchiwały się setki uczestników spotkania, poszukując wypracowania najlepszych rozwiązań.

Jak zwykle spotkaniu na EEC Trends towarzyszyła gala WNP Awards, podczas której wyróżniano osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które wywarły znaczący wpływ na polską gospodarkę w minionym roku. W tym roku laureatami WNP Awards zostali: Aleksandra Przegalińska, Władysław Grochowski i Arche, Danfoss Polska, BLIK, Cognor Elemental Holding, Empik, grupa KRUK, TDJ, VIVE Textil Recycling.