KołoMarek w liczbach

KołoMarek, fot. marki.pl

Kilka ciekawostek na temat inauguracji tegorocznego sezonu roweru miejskiego w Markach.

1065 – tyle wypożyczeń zanotowaliśmy od 23 czerwca do 18 lipca. Widać, że KołoMarek rozkręcił się w tym miesiącu. Przez 18 dni zanotowaliśmy 852 wypożyczenia.

32 minuty – tyle wyniósł czas średniego wypożyczenia. To oznacza, że nasi użytkownicy spędzili na dwóch kółkach łącznie 568 godzin.

Wspólna – Saturna – oto obecnie najczęściej wybierana trasa roweru miejskiego. Na kolejnych miejscach znajdują się odcinki: ratusz – Saturna, ratusz – węzeł S8 oraz Sosnowa/Kościuszki – węzeł S8.

29 – tyle przejazdów wykonał najbardziej aktywny użytkownik KołoMarka. Gratulujemy i zapraszamy!

41955 – to numer najczęściej wybieranego roweru. Był on wypożyczany 127 razy. Nie znamy odpowiedzi na pytanie – dlaczego akurat ten? 🙂

KołoMarek to system roweru miejskiego kompatybilny z warszawskim Veturilo. W mareckim systemie znajdują się: siedem stacji (węzeł S8, rondo Sosnowa/Kościuszki, ratusz, Wspólna, Saturna, Legionowa róg Piłsudskiego, pętla na Czarnej Strudze) oraz 105 rowerów. Przypominamy, że pierwsze 20 minut jazdy jest bezpłatne. Operatorem KołoMarka jest firma Nextbike. Więcej informacji na temat zasad systemu na stronie kolomarek.pl