Marcovia uległa Olimpii na własnym boisku 1:5

1694
Marcovia Marki vs Olimpia Warszawa, fot: Marcovia Marki

Pierwsza drużyna Marcovii poniosła w minioną sobotę drugą porażkę w rundzie wiosennej. Tym razem podopieczni Konrada Kucharczyka ulegli warszawskiej Olimpii aż 1:5. Honorowe trafienie dla mareckiego zespołu zaliczył Adrian Marczak. 

Wydawało się, że po zwycięstwie w Wieliszewie Marcovia wróciła na właściwe tory. Z całą pewnością nie tak to wszystko miało wyglądać. Drużyna podbudowana wygraną z Dębem miała udowodnić swoją wyższość także nad warszawską Olimpią. Niestety tym razem to rywal dosłownie zmiażdżył zaskakująco słabo wyglądającą Marcovię. Szans na awans do IV ligi jednak nie tracą i wciąż mocno wierzą, że uda się go wywalczyć, mimo że sytuacja skomplikowała się bardzo mocno. Teraz bowiem muszą czychać na dwie wpadki Drukarza, sami natomiast nie mogą już sobie na nie pozwolić. Spotkań do końca sezonu jest jeszcze wiele i wszystko może się zdarzyć. Najgorsze jest jednak to, że Drukarz uzyskał duży komfort psychiczny przed decydującymi o awansie meczami. Czas pokaże czy Marcovia w końcu powróci do stylu, do którego zdążyła już nas przyzwyczaić.

Skład Marcovii: Bestry – Mędrzycki, Piwowarek (Dałek), Bielecki (Strąpoć), Pękała – Buczek, Ochman, Grykałowski, Andrzej Pietrucha (Świniarski), Mariusz Rogalski – Sawicki (Marczak)

Żółte kartki: Mariusz Rogalski, Buczek, Świniarski

Źródło: Marcovia Marki

Komentarze