Nikt nie jest doskonały – rewelacyjna sztuka w Kinie Kultura w Wołominie

Serdecznie zapraszamy rewelacyjną komedię, która triumfowała na deskach wielu teatrów całego świata pt. „Nikt nie jest doskonały”. Przedstawienie odbędzie się 20 kwietnia 2018r. o godz. 20:00 w Sali Widowiskowej Kina Kultura w Wołominie.

Spektakl ten to doskonała, zabawna, wzruszająca historia o miłości pełnej niezamierzonych gaf, potknięć i śmiesznych sytuacji.

Leon – to główny bohater, u którego w życiu nikt i nic nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastająca córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa – powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę. Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest… Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że wyjścia nie ma… Leon musi przebrać się za kobietę!

Czwórka znanych aktorów w doskonały sposób rozbawia publiczność, ciągłe przebieranki, śmieszne zwroty akcji, no i oczywiście intryga, którą wymyślił Leonard, to wszystko składa się na bardzo dobry spektakl komediowy.

Obsada:
MARTA CHODOROWSKA / MAGDALENA WALIGÓRSKA
WOJCIECH BŁACH / JACEK ROZENEK
MICHALINA SOSNA / MARTA CHODOROWSKA
ZDZISŁAW WARDEJN / WOJCIECH DURIASZ

autor: Simon Williams
reżyseria: Piotr Dąbrowski
Czas trwania spektaklu – 120 min

Bilety do nabycia:
Kasa Kina Kultura ul. Mickiewicza 9, tel 22 776 27 51
Rezerwacja grupowa tel. 502 661 402, wisniewski86@gmail.com,
Przez Internet www.kupbilecik.pl
Bilety w cenie: 75/90zł