Wywóz odpadów, fot: fotolia.com

Udostępniamy nowe harmonogramy odbioru odpadów zmieszanych i selektywnych oraz bioodpadów, obowiązujące od czerwca 2020 r. do maja 2021 r.

Ulotki z harmonogramem wraz z informacją o zmianie stawki opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów zostaną mieszkańcom dostarczone przez pracowników Urzędu Miasta Zielonka. Gmina nie wystawia faktur, wezwań ani żadnych innych dokumentów wzywających do wniesienia opłaty. Opłaty należy wnosić w cyklu miesięcznym – płatność z dołu do ostatniego dnia miesiąca.

Szczegółowych informacji dot. systemu zbiórki, prawidłowej realizacji usługi, płatności i zgłoszeń interwencyjnych udziela Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zielonka, tel. 22 761 39 27 (zbiórki) oraz tel. 22 761 39 39 (płatności).

Odpady komunalne zmieszane:
– Osiedle „WOLNOŚCI” obsługiwane będzie 5 razy w tygodniu, tj. poniedziałek, środa, czwartek, piątek i sobota
– Baśniowa 4, Dąbrowskiego 1, 3, 5, 7, Długa 3, 5, bloki Długa 18, Jagiellońska 6, Krasińskiego 30, Mazowiecka 13, Młodzieżowa 1, Nauczycielska 2, Ogrodowa 1, Podleśna 4, Pogodna 1, 3, Powstańców 4, Powstańców 23/27, Powstańców 32, Przemysłowa 4/4A, Żabia 2, Żabia 4, Żabia 5 obsługiwane będą dwa razy w tygodniu, tj. poniedziałek i czwartek
– Paderewskiego 1, Szkolna 15, bloki przy ul. Wyszyńskiego obsługiwane będą dwa razy w tygodniu, tj. wtorek i piątek.

Odpady komunalne selektywne:
– Odbiór ze wszystkich osiedli odbywać się będzie jeden raz w tygodniu.

Odbiór odpadów biodegradowalnych w zabudowie wielorodzinnej:
– Wszystkie osiedla jeden raz w tygodniu, tj. w piątki – w okresie od 01.04.2020 do 31.10.2020
– Wszystkie osiedla jeden raz w miesiącu, tj. w piątek – 6 listopada 2020r., 4 grudnia 2020 r., 15 stycznia 2021 r., 5 lutego 2021 r., 5 marca 2021 r.

Podział Miasta Zielonka na rejony odbioru odpadów dla zabudowy jednorodzinnej:

Rejon 1
Ceglana, Czereśniowa, Gdyńska, Kaszubska, Kujawska, Letniskowa, Mała, Marecka, Mazurska, Obrońców Warszawy, Piłsudskiego, Pomorska, Pustelnicka, Radiowa, Saperów, Warmińska, Zachodnia, Zaciszna, Zagłoby

Reklama

Rejon 2
11 Listopada (od ul. Legionów do ul. Wilsona), Akacjowa, Armii Krajowej (od ul. Legionów do ul. Wilsona), Bankowa (od ul. Legionów do ul. Wilsona), Brzozowa (od ul. Legionów do ul. Wilsona), Brzozy-Brzeziny O. (od ul. Legionów do ul. Wilsona), Buczka, Czwartaków, Focha, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Legionów, Leszczynowa, Małcużyńskiego, Okrzei, prym. Wyszyńskiego S. (od ul. Piłsudskiego do ul. Kolejowej), Sosnowa, Waryńskiego, Wilsona.

Rejon 3
Cicha, Drewnicka, Dolna, Graniczna, Gromali, Inżynierska, Jagiellońska, Jagiełłowicza, Krasińskiego, Kwiatowa, Letnia, Mazowiecka, Ogrodowa, Piastowska, Pogonowskiego, Polna, Prusa, Przesmyk, Różana, Wiejska, Wiosenna, Zaułek.

Rejon 4
11 Listopada (od ul. Wilsona do ul. Wojska Polskiego), Armii Krajowej (od ul. Wilsona do ul. Wojska Polskiego), Bankowa (od ul. Wilsona do ul. Wojska Polskiego), Brzozowa (od ul. Wilsona do ul. Wojska Polskiego), Brzozy-Brzeziny O. (od ul. Wilsona do ul. Wojska Polskiego), Jagodowa, Jarzębinowa, Kresowa, Malinowa, Maratończyków, Mokry Ług, Olimpijska, Paderewskiego, Piłkarska, Poziomkowa, prym. Wyszyńskiego S. (od ul. Wojska Polskiego do ul. Poniatowskiego), Rolna, Sprinterska, Tenisowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa.

Rejon 5
Baśniowa, Bema, Chodkiewicza, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Górna, Kolejowa (od Mareckiej do torów), Konopnickiej, Kościuszki, Krótka, Krzywa, Lipowa, Młodzieżowa, Nadrzeczna, Obrońców Westerplatte, Pogodna, Podleśna, Powstańców, Prosta, Reja, Rzeczna, Sobieskiego, Sowińskiego, Syreny, Szczęśliwa, Traugutta, Wesoła, Wolności, Wspólna, Żabia.

Rejon 6
Asnyka, Chopina, Kilińskiego (od ul. Leśnej do ul. Kolejowej), Kochanowskiego, Kołłątaja (od ul. Leśnej do ul. Kolejowej), Kopernika, Ks. Skorupki (od ul. Staszica do ul. Kolejowej), Leśna, Mickiewicza (od ul. Leśnej do ul. Kolejowej), Moniuszki, Sienkiewicza (od ul. Leśnej do ul. Kolejowej), Skargi, Staszica, Szkolna, Tuwima, Zapolskiej, Zapolskiej, Żwirki i Wigury.

Rejon 7
Bartnika, Januszewicza, Korczaka, Orwida, Ossowska, Słowackiego, Szymańskiego L., Turowska, Woronieckiego, Zielone Łąki.

Rejon 8
Bajkowskiego, Długosza, Dziennikarska, Fredry, Janikowskiego, Kilińskiego (od ul. Kolejowej do ul. Poniatowskiego), Kolejowa (od torów do Wyszyńskiego), Kołłątaja (od ul. Kolejowej do ul. Poniatowskiego), Kosynierów, Kraszewskiego, Ks. Skorupki (od ul. Kolejowej do ul. Poniatowskiego), Literacka, Łukasińskiego, Mickiewicza (od ul. Kolejowej do ul. Poniatowskiego), Mostowa, Niecała, Południowa, Poniatowskiego, Poniatowskiego, Północna, Rencistów, Sienkiewicza (od ul. Kolejowej do ul. Poniatowskiego), Słoneczna, Wąska, Wschodnia.

Komentarze